Witaj na forum miłośników alkoholi i innych wyrobów domowych! Uwielbiasz wino, piwko, bimberek, nalewki i mód pitny a może domowe wędliny, chleb i przetwory? W takim razie zapraszamy do dyskusji na wszelkie tematy związane z domowym wytwórstwem!

Masz sprawdzony przepis na smaczny bimber lub wódkę smakową? Wiesz, jak uzyskać ciekawy smak lub aromat? Podziel się wiedzą z innymi użytkownikami!
Postprzez Daro1003 » 24 kwi 2016, o 11:21
Damę raczej trzeba dawać wypożyczającemu jedną więcej w razie zbicia. Z damami nie mam problemów kosztuje ona jakieś 10zł a do tego celu zakupiłem specjalną koronkę do wiercenia otworów w szkle i zrobienie takiego otworu o średnicy 18mm zajmuje niecałą minutę. Dłużej schodzi z przygotowaniem do wiercenia czyli nalanie wody do domy i do wiadra o pojemności 25l ponieważ całość musi być w wodzie.
A tu link do mojej stronki z nalewakami: http://www.nalewaki-weselne.pl
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Keg 100l grzanie elektryczne 2 grzałki 3x2KW łąćznie na start 12KW
Bufor stabilizujący wypełnienie sprężynki nierdzewne
Kolumna Aabratek 70mm wypełnienie sprężynki odbiór OLM i LM
Postprzez bogdan » 26 kwi 2016, o 16:50
Taka samoobsługa na weselichu to super sprawa. Mnie szczerze mówiąc denerwuje, jak ktoś dyktuje tempo picia. A tak podejdę sobie i napełnię kielicha dokładnie wtedy, kiedy będę miał ochotę. No i jak bym miał wybierać to wolałbym ten większy nalewak na 6 dam : D A to drewno najpierw bejcowałeś, a potem lakierowałeś czy pokryłeś od razu lakierobejcą, bo domyślam się, że to robota własna?
Postprzez Daro1003 » 10 maja 2016, o 19:42
Pierwsze bejca następnie kilka powłok lakieru bezbarwnego.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Keg 100l grzanie elektryczne 2 grzałki 3x2KW łąćznie na start 12KW
Bufor stabilizujący wypełnienie sprężynki nierdzewne
Kolumna Aabratek 70mm wypełnienie sprężynki odbiór OLM i LM
Postprzez miodek7 » 5 wrz 2017, o 09:50
bogdan napisał(a):Taka samoobsługa na weselichu to super sprawa. Mnie szczerze mówiąc denerwuje, jak ktoś dyktuje tempo picia. A tak podejdę sobie i napełnię kielicha dokładnie wtedy, kiedy będę miał ochotę. No i jak bym miał wybierać to wolałbym ten większy nalewak na 6 dam : D A to drewno najpierw bejcowałeś, a potem lakierowałeś czy pokryłeś od razu lakierobejcą, bo domyślam się, że to robota własna?

Fakt, dużo zależy od wagi ciała, organizmu i tego czy ktoś się bawi. Też wolę większy...

Zaloguj