Witaj na forum miłośników alkoholi i innych wyrobów domowych! Uwielbiasz wino, piwko, bimberek, nalewki i mód pitny a może domowe wędliny, chleb i przetwory? W takim razie zapraszamy do dyskusji na wszelkie tematy związane z domowym wytwórstwem!

Brak umiaru może prowadzić do choroby alkoholowej i niepożądanych zachowań. Jak unikać alkoholizmu i innych problemów związanych z alkoholem?
Postprzez nomirien » 5 gru 2017, o 10:31
Moi drodzy,

Post z innej beczki - Jestem magistrantką psychologii na UŁ i w ramach swojej pracy magisterskiej, szukam pełnoletnich mężczyzn, którzy (czasami, albo i częściej) piją alkohol. Brakuje mi jeszcze wielu głosów, więc jeśli jesteście zainteresowani (albo po prostu macie dobre serce), proszę, poświęćcie kilka minut i wypełnijcie moją ankietę.
Pozdrawiam :)!

PS. Nie wiem, czy post jest zgodny z regulaminem, ale od ponad tygodnia administracja nie odpisuje, więc zakładam, że mogę wrzucać.
Bardzo was proszę o pomoc, Panowie!

Link do badania: docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdzeE3-K9_Nsuwl6V77ajk23PlHf4steWvzKocR7kZ2CEk_iw/viewform
Postprzez nomirien » 11 gru 2017, o 09:57
Jeśli ktoś z Was jeszcze nie widział - zapraszam do badania, zostało już tak niewiele.... :)

Zaloguj